Гарячі тури в Грецію

Обираємо, читаємо, купуємо

Легендарна Греція

Греція славиться своїм сонячним, середземноморським кліматом, древнім минулим, безліччю острівних напрямків і чудовою грецької їжею!

Афіни, столиця Греції, є одним з найстаріших міст світу, історія якого бере початок з першого тисячоліття до нашої ери. Акрополь і Парфенон знаходяться в списку місць, обов'язкових для відвідування, а Національний археологічний музей відмінно підходить для тих, хто хоче дізнатися більше про знамениті артефакти цієї прекрасної країни.

Одним із відомих напрямків в Греції є острів Корфу, де раніше правили венеціанці і англійці, а окупували італійці і німці, і їхня культурна спадщина знайшло своє відображення в міському пейзажі. На північний захід від Корфу знаходяться три красивих Діапонтійських острова, на які варто відправитися в одноденну поїздку.

Міконос - це острів, популярний як місце для вечірок з безліччю приморських барів і клубів. Далеко від пляжів вітряки Като Милі 16-го століття, розташовані у верхній частині міста, відкривають чудовий вид на місто і гавань Міконосу, відвідування ж сусіднього острова Драгонісі є особливим.

Острів Санторіні відомий своїми білосніжними будинками з блакитними куполами, які знахрдяться в двох найбільших містах острова Фірі і Ойе. Обов'язково варто відвідати руїни Стародавньої Тери, які достатньо добре збереглися, а також Акротірі, поселення бронзового століття, яке дає уявлення про раннє життя мінойської цивілізації. Пляжі Перісса і Камарі дуже популярні серед туристів, але в той же час дуже переповнені в туристичний сезон, а ось наприклад пляж Вліхада менш загружений і оточений дивовижними скелями з піщанику. Купуйте гарячи тури до Грецію від компанії Tourz. У нас завжди найкраща ціна і відмінний сервіс.

Купуйте тури у нас

Ми виконуємо бажання туристів з пошуку турів у всіх туроператорів України. Не знайшли тур про який мріяли? Ми Вам допоможемо!

Замовити тур?

Туроператор Pegas Touristik Туроператор Siesta Туроператор TezTour Туроператор Pan Ukraine Туроператор Mouzenidis Туроператор Kompas Туроператор TPG Туроператор AnexTour Туроператор Orbita Туроператор Coral Travel Туроператор Join UP Туроператор ALF Туроператор ЗЕВС Тревел Туроператор TUI Туроператор Pilon Туроператор UGC Туроператор Aristeya

Вхід до кабінету