Гарячі тури в Туреччину

Обираємо, читаємо, купуємо

Чудова Туреччина

Розташована на перетині Середземного моря, де Схід зустрічається із Заходом, Туреччина має довгу культурну історію, на яку вплинули як Східна Європа, так і Західна Азія. Турція є домом для ряду туристичних напрямків, в тому числі долини голубів в Каппадокії і термальних курортних терас Памуккале, які приваблюють туристів протягом багатьох років. Якщо ви хочете відпочити в Туреччині, тоді шукайте пакетні гарячі тури в Бодрум, Мармарис, Трабзон, Белек і Анталію які є відмінними локаціями для туристів.

Бодрум знаходиться на південно-західному узбережжі Туреччини на півострові Бодрум, який розташований біля Егейського моря. Бодрум в якійсь мірі нагадує Грецію з її білими будівлями і прозорими, блакитними водами.

На південному сході від Бодрума знаходиться Мармарис, розташований в Турецькій Рив'єрі, яка таклж має бірюзове узбережжя. Однією з головних визначних пам'яток Мармаріса є замок Мармарис, який був побудований в 16 столітті як фортеця Сулеймана Чудового.

Трабзон знаходиться на півночі країни на Чорному морі. У цьому місті є безліч мечетей і церков, таких як собор Святої Софії в Трабзоні, а також мечеть Йені Кума, в якій є кілька фресок і мозаїк візантійської епохи.

Анталья, популярне турецьке курортне місто, яке є воротами в південний середземноморський регіон країни, який часто називають бірюзовим узбережжям. Саме Анталія стала найпопулярнішим курортом серед наших туристів. Щороку туроператори продають безліч гарячих турів до Туреччини.

Купуйте тури у нас

Ми виконуємо бажання туристів з пошуку турів у всіх туроператорів України. Не знайшли тур про який мріяли? Ми Вам допоможемо!

Замовити тур?

Туроператор Pegas Touristik Туроператор Siesta Туроператор TezTour Туроператор Pan Ukraine Туроператор Mouzenidis Туроператор Kompas Туроператор TPG Туроператор AnexTour Туроператор Orbita Туроператор Coral Travel Туроператор Join UP Туроператор ALF Туроператор ЗЕВС Тревел Туроператор TUI Туроператор Pilon Туроператор UGC Туроператор Aristeya

Вхід до кабінету